Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

C35, padnięte ładowanie

24 Oct 2005 23:29 764 2
 • Level 26  
  w siemensie wymieniany był dialog, bo był off. po wymianie zaczoł śmigać. problem polega na tem że po podłączeniu ładowarki pokazuje że ładuje ale tylko przez pewien czas.tzn. po paru minutach tel po prostu wyłącza się... dzieje się tak na włączonym jaki na nwyłączonym fonie. co może być przyczyną... ps. płyta "czysta", zmiana na inny dialog nie pomaga...??
 • Level 31  
  Ciekawe czy ładuje czy tylko pokazuje że ładuje. ja to sprawdzam podłączając fona do zasilacza z amperomierzem, ustawiam 6V i patrzę co się dzieje. Zdrowy telefon ładuje prądem około 350mA w zależności od baterii. Jeżeli nie masz zasilacza z pomiarem wstaw w szereg amperomierz. Jeżeli udaje że ładuje sprawdź diodę zenera i driver.
  Jeżeli ładuje i się rozłącza wypadałoby wgrać ustawienia łdowania (kalibracja baterii)

  Pozdrawiam
 • Level 26  
  sprawdzałem na innej baterii, soft też był zmieniany, ustawienia bat również. ps. po podłączeniu ładowarki na włączonym fonie działa tylko przez pare minut potem się fon wyłącza. wskaźnika baterii teżnie ma. jeżeli telefon zostawie pod ładowaniem a następnie włącze go to się okazuje żę bat jest naładowana...