Hej,
Pacjent to ekspres do kawy Krups Dolce Gusto model KP100631. Dostałam go jako niedziałający z zapadniętym przyciskiem włączania, zatem nie znam jego historii ani nie ma opcji naprawy w ramach gwarancji.
Wymieniłam przycisk na nowy, lecz niestety to nie pomogło. Sprawdziłam przepływ przez bezpieczniki głównego zasilania - wygląda na to, że z nimi wszystko w porządku.
Wyciągnęłam moduł sterujący, wygląda trochę jakby ktoś rzygnął na niego kawą, lepi się - podejrzewam, że kaplica. Pozostaje kwestia czujnika temperatury - czy jego wada może być przyczyną braku reakcji na włączanie? Jak sprawdzić czy działa? Jak go ewentualnie wymontować z grzałki? Wygląda to na wyższą szkołę jazdy a ja jestem amatorem
Przyjmę wszelkie podpowiedzi
Pacjent to ekspres do kawy Krups Dolce Gusto model KP100631. Dostałam go jako niedziałający z zapadniętym przyciskiem włączania, zatem nie znam jego historii ani nie ma opcji naprawy w ramach gwarancji.
Wymieniłam przycisk na nowy, lecz niestety to nie pomogło. Sprawdziłam przepływ przez bezpieczniki głównego zasilania - wygląda na to, że z nimi wszystko w porządku.
Wyciągnęłam moduł sterujący, wygląda trochę jakby ktoś rzygnął na niego kawą, lepi się - podejrzewam, że kaplica. Pozostaje kwestia czujnika temperatury - czy jego wada może być przyczyną braku reakcji na włączanie? Jak sprawdzić czy działa? Jak go ewentualnie wymontować z grzałki? Wygląda to na wyższą szkołę jazdy a ja jestem amatorem
Przyjmę wszelkie podpowiedzi