Witam,
problem polega na tym, że drukarka mimo że ma nowe oryginalne tonery, drukuje czyste białe kartki.
Wszystkie styki wewnątrz komory oczyszczone alkoholem technicznym. Niestety nie ma poprawy. Prawdopodobnie gdzieś nie dochodzi napięcie.
Proszę o jakąś radę gdzie szukać problemu.
problem polega na tym, że drukarka mimo że ma nowe oryginalne tonery, drukuje czyste białe kartki.
Wszystkie styki wewnątrz komory oczyszczone alkoholem technicznym. Niestety nie ma poprawy. Prawdopodobnie gdzieś nie dochodzi napięcie.
Proszę o jakąś radę gdzie szukać problemu.