Mam prośbę o podpowiedź, mam w oknie otwieranym balkonowym okucie Maco 2200v i potrzebuję wyregulować docisk okna, ponieważ od strony zawiasów czuję mocny podmuch. Prośba o radę jak to wykonać?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam