mam takie pytanie czy da sie podlaczyc druga klawiature do komputera po to aby grac we dwoch w gry . oby dwie klawiatury maja wtyczke PS/2 . czy jest jakaś przejściówka i jak ja zrobic?
z góry dzieki
z góry dzieki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam