Dopiero co zakupiłem JVC 32P40 i pojawił sie problem a ponieważ nie mineło jeszcze 7 dni i mogę zwrócić, mam pytanie czy jest to wada telewizora czy też inny powód np. jakieś pole maganetyczne.
A problem jest z tym że gdy mam włączony telewizor a gdy obraz z lewej strony jest czerwony to w lewym górnym i dolnym narożniku ekranu powstaja przebarwienia na kolor fioletowo-różowy w dolnym narozniku dość duze tak jak by działało tam jakies pole magnetyczne, nie są to powodem stajace głosniki kina domowego ponieważ je odstawiłem i nadal jest to samo. Nie wiem czy powodem możę być DVD Manta bo słyszałem że ich zasilacze mogą powodować zakłucenia.
Prosze o radę bo nie wiem co robic reklamować czy nie.
chcę jeszcze spróbowac przestawić tv w inne miejsce ale ten kolos waży 52 kg i na razie tego nie mogę zrobić
A problem jest z tym że gdy mam włączony telewizor a gdy obraz z lewej strony jest czerwony to w lewym górnym i dolnym narożniku ekranu powstaja przebarwienia na kolor fioletowo-różowy w dolnym narozniku dość duze tak jak by działało tam jakies pole magnetyczne, nie są to powodem stajace głosniki kina domowego ponieważ je odstawiłem i nadal jest to samo. Nie wiem czy powodem możę być DVD Manta bo słyszałem że ich zasilacze mogą powodować zakłucenia.
Prosze o radę bo nie wiem co robic reklamować czy nie.
chcę jeszcze spróbowac przestawić tv w inne miejsce ale ten kolos waży 52 kg i na razie tego nie mogę zrobić