#1 1948825 02 Lis 2005 14:12 tyski107 tyski107 Poziom 11 Posty: 71 Pomógł: 3 Ocena: 2 Autor tematu Post #1 1948825 02 Lis 2005 14:12 flesh do noki 3100 rh19 v6.11 do twistera dzieki z gury
#2 1949001 02 Lis 2005 15:33 libra12 libra12 Poziom 19 Posty: 427 Pomógł: 9 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #2 1949001 02 Lis 2005 15:33 www.simplegsm.pl
#3 1949161 02 Lis 2005 16:24 sirozzy sirozzy Poziom 15 Posty: 124 Pomógł: 12 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #3 1949161 02 Lis 2005 16:24 6.11 ?????
#4 1949299 02 Lis 2005 17:18 pawel pawel Spec od GSM Posty: 3337 Pomógł: 451 Ocena: 40 Pomocny post? (0) Post #4 1949299 02 Lis 2005 17:18 sirozzy napisał: 6.11 ????? RH-19dp_v_9.00__mcu06.11.exe RH-19dp_v_9.10__mcu06.11.exe @tyski107 - potzrbujesz samo mcu i ppm v6.111 czy instalke v6.11?
#5 1949810 02 Lis 2005 20:36 ninjahwdp ninjahwdp Poziom 28 Posty: 1199 Pomógł: 119 Pomocny post? (0) Post #5 1949810 02 Lis 2005 20:36 libra12 napisał: www.simplegsm.pl raczej simplegsm.info Tyle ze akurat 6.11 nie mam, bo na *.pl polphone wykupil ta doemene a my nie mamy nic wspolnego z w/w firma pozdro
#6 1950819 03 Lis 2005 09:13 tyski107 tyski107 Poziom 11 Posty: 71 Pomógł: 3 Ocena: 2 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #6 1950819 03 Lis 2005 09:13 pawel napisał: sirozzy napisał: 6.11 ????? RH-19dp_v_9.00__mcu06.11.exe RH-19dp_v_9.10__mcu06.11.exe @tyski107 - potzrbujesz samo mcu i ppm v6.111 czy instalke v6.11? instalke ptrzebuje lub większwersje