Mam problem: gdy bęben jest pusty pralka (ardo TL 400) działa prawidłowo, pod obciążeniem - nie.
Chciałbym zacząć od sprawdzenia kondensatora - tylko gdzie on jest?
z góry dzękuję za pomoc
Chciałbym zacząć od sprawdzenia kondensatora - tylko gdzie on jest?
z góry dzękuję za pomoc