Jak z pod dekla się leje a nie do oleju to wina budowy samej pompy. Pewna naprawa to tak jak pisałem ,a najlepiej wymiana na boscha (nie zawsze jest miejsce bo jest szersza) ,tak po przebojach z lukiem zrobiłem u siebie w polo dopiero potem znalazłem mechanika który odkupił ode mnie starą zregenerował i ponoć jeździ w innym aucie. Jak rozebrał moja starą to pokazał mi miejsca na obudowie i deklu gdzie było wyrobione miejsca (wibrację uszczelki wytarły materiał) i dlatego mówił że sama uszczelka i nowe śruby nie wystarczą. Wspominał nawet że była akcja serwisowa na za długie śruby w Lukach.