Witam, mam pytanie. Czy ekspres sage the barista touch (ses880) podgrzewa filiżanki? W instrukcji jest napisane, że podgrzewa lecz u mnie to nie działa. Płytka na górze ekspresu jest cały czas zimna. Czy ma ktoś podobny problem? Czy ten ekspres po prostu Ich nie podgrzewa? Dziękuję za odpowiedzi.