Witam
Kolejny sprzęt odmawia posłuszeństwa.
Jest to piekarnik Whirlpool AKP 402_IX, na żadnych programie dół piekarnika nie grzeje, termo obieg sprawny, wentylator sprawny, wywala bezpieczniki przy 200°C przy ustawionym tylko grzaniu dołu, nie wiem jak z termostatem, nie znam się na tym.
Kolejny sprzęt odmawia posłuszeństwa.
Jest to piekarnik Whirlpool AKP 402_IX, na żadnych programie dół piekarnika nie grzeje, termo obieg sprawny, wentylator sprawny, wywala bezpieczniki przy 200°C przy ustawionym tylko grzaniu dołu, nie wiem jak z termostatem, nie znam się na tym.