kecajk49 napisał: Dziura dziurą a wiesz co ją zrobiło? bo wg mnie zrobił to bęben ..... z uszkodzonym krzyżakiem !
Ty tak serio?
Gdyby tak było, to na całym obwodzie wanny byłaby kryza. Myślisz, że bęben w tym jednym miejscu podskoczył do góry?
Bez jaj...
To uszkodzenie wynika z dostania się ciała obcego pomiędzy bęben, a zbiornik. I stąd ta przypadkowa "dziura". A zalepić ją można w najprostszy sposób za pomocą zwykłej lutownicy i naddatków zbiornika, uszczelniając obyczajnym silikonem.
Amen!