Witam
wymianiałem głowicę/zawór/moduł do starego typu baterii Oras Saga i mam takie pytanie, bo oryginalna wytrzymała lata (grubo ponad 10), ale jedna rzecz mnie zastanawia. Mianowicie oryginał miał nałożony smar a nowa (raczej też oryginał) nie ma i teraz wydaje mi się, że nie bez powodu były one tak zabeczpieczone. Czy przez lata producent coś zmienił w technologii czy jednak powininem coś tam nałożyć i ewentualnie co?
Dzięki za odp
wymianiałem głowicę/zawór/moduł do starego typu baterii Oras Saga i mam takie pytanie, bo oryginalna wytrzymała lata (grubo ponad 10), ale jedna rzecz mnie zastanawia. Mianowicie oryginał miał nałożony smar a nowa (raczej też oryginał) nie ma i teraz wydaje mi się, że nie bez powodu były one tak zabeczpieczone. Czy przez lata producent coś zmienił w technologii czy jednak powininem coś tam nałożyć i ewentualnie co?
Dzięki za odp