Od kilku miesięcy wydłużył się czas nagrzewania - zaraz po włączeniu ekspresu.
A teraz zamiast przejść do normalnej pracy, to po nagrzewaniu pojawia się komunikat: ALARM
Wyczyściłem go solidnie (zgodnie z zaleceniami w instrukcji) a mimo to nadal po nagrzewaniu swieci się alarm.
Czy posiada ktoś instrukcję serwisową albo kody serwisowe?
Będę wdzięczny za sugestie.
A teraz zamiast przejść do normalnej pracy, to po nagrzewaniu pojawia się komunikat: ALARM
Wyczyściłem go solidnie (zgodnie z zaleceniami w instrukcji) a mimo to nadal po nagrzewaniu swieci się alarm.
Czy posiada ktoś instrukcję serwisową albo kody serwisowe?
Będę wdzięczny za sugestie.