logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór telefonu: Motorola E398 czy Sony Ericsson K700i? Karta pamięci w Plusie?

mazigt1 07 Lis 2005 18:31 1065 8
REKLAMA
  • #1 1962953
    mazigt1
    Poziom 11  
    Posty: 62
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    mam do wyboru dwa telefony matorole e 398 i sek 700i co wybrać
    nie wiecie czy w plusie daja karte pamięci do motoroli transflesh
  • REKLAMA
  • #2 1963000
    jacek528
    Poziom 23  
    Posty: 565
    Pomógł: 56
    Ocena: 136
    WItaj
    Z mojego skromnego doświadczenia polece Ci bardziej SE K700i.
    Motka jest niezła ale K700i jest znacznie ciekawszy.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 1963340
    perez_77
    Poziom 11  
    Posty: 58
    Pomógł: 2
    Ocena: 3
    Witam Ja na twoim miejscu brałbym SE k700i bez zastanowienia. Motka jest dobra ale SE lepszy :DPozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 1963365
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Zdecydowanie k700 dużo lepszy fonek z większymi możliwościami, wiele słyszałem na temat awaryjności motoroli a k700 spisują się bardzo dobrze. Sam mam takiego od roku i nie miałem z nim żadnego problemu, a zaliczył nawet upadek o asfalt.
    pozdr
  • #5 1963497
    orczxc
    Poziom 29  
    Posty: 1021
    Pomógł: 131
    Ocena: 8
    k700 jest super... motka nawet nie ma startu ... ;)
  • #6 1964900
    mazigt1
    Poziom 11  
    Posty: 62
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    ale k700i ma tylko 41 mb pamieci a motka ma 64
  • REKLAMA
  • #7 1965330
    orczxc
    Poziom 29  
    Posty: 1021
    Pomógł: 131
    Ocena: 8
    ale k700 ma znacznie więcej funkcji i jest dużo lpesyz w użyciu interfejs jest przyjemniejszy itp... ja miałem obudwa i motka nie ma startu....
  • #8 1967879
    mazigt1
    Poziom 11  
    Posty: 62
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    dzięki wybiorę se k700i
  • #9 2222168
    ramzik
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Pewnie masz juz K700i ale to nic:)Ja bym go wrzyciu nie wziol w se rozwala sie yostcick bo 3-4 miechach i ogulnie caly sie sypie.A motka ma 4 mega pamieci + trans flashe oraz dwa glosniki stereo i morzna ja kupic za 460 zł na karte pozdr

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy wyboru między telefonami Motorola E398 a Sony Ericsson K700i oraz pytania o dostępność karty pamięci TransFlash w sieci Plus. Większość uczestników poleca Sony Ericsson K700i ze względu na większą funkcjonalność, lepszy interfejs użytkownika oraz niezawodność, mimo że ma mniejszą pamięć wewnętrzną (41 MB) w porównaniu do Motoroli E398 (64 MB). Motorola E398 wyróżnia się większą pamięcią oraz obsługą kart TransFlash, a także stereo głośnikami, jednak pojawiają się opinie o awaryjności i gorszej jakości wykonania w porównaniu do K700i. Jeden z użytkowników zwraca uwagę na problemy z joystickiem w K700i po kilku miesiącach użytkowania. Cena Motoroli E398 na kartę SIM wynosi około 460 zł. Nie ma jednoznacznej informacji, czy Plus dołącza kartę pamięci TransFlash do Motoroli E398.
REKLAMA