mam do wyboru dwa telefony matorole e 398 i sek 700i co wybrać
nie wiecie czy w plusie daja karte pamięci do motoroli transflesh
nie wiecie czy w plusie daja karte pamięci do motoroli transflesh
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam