Witam
Mam problem z wybraniem telefonu! Nie wiem co lepsze K700 czy e398 czekam na opinie uzytkownikow, glownie motoroli
Mam problem z wybraniem telefonu! Nie wiem co lepsze K700 czy e398 czekam na opinie uzytkownikow, glownie motoroli
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam