Witam, stoję przed wyborem tematu pracy inżynierskiej na kierunku Elektrotechnika i chciałbym was zapytać was o jakieś ciekawe propozycje lub/i bazę ciekawych tematów. Chciałbym, aby moja praca była związana z aparaturą zabezpieczeniową.
Z góry dziękuje za pomoc
Z góry dziękuje za pomoc