W mojej lodówko-zamrażarce Electrolux ENN3153AOW padło oświetlenie LED, w instrukcji jest, że mam wezwać serwis. Czy ktoś może podpowiedzieć jak mógłbym wymienić je sam, mam nadzieje że to nie jest wielka sztuka. W załączniku przesyłam zdjęcie jak to wygląda i nic nie mogę podważyć czy przesunąć...
Moderowany przez TONI_2003:
Poprawiłem TONI_2003