Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 206 2001 - pilot nie otwiera / zamyka centralnego zamka

grzesFox 28 Apr 2022 12:41 234 1
    grzesFox
    Level 11  
    Witam.

Mam pytanie: Gdzie znajduje się odbiornik sygnału pilota? Próbuję przywrócić do działania otwieranie i zamykanie centralnego zamka z pilota. Pilot z jednym przyciskiem. Chciałem sprawdzić czy dociera jakiś sygnał do odbiornika i czy odbiornik go odbiera. Pilot ma baterię ok - dioda świeci. Jeśli zamykam go z kluczyka przez zamek - centralny zamek zamyka wszystkie drzwi - działa poprawnie. Próbowałem ten odbiornik szukać pod kierownicą. Zdjąłem osłonę kierownicy/przełączników kierunków i spryskiwaczy/ i nic tam nie widzę.

Mój Peugeot 206 rok 2001 chyba bez MUX . Niżej foto z okablowania pod kierownicą....

Słyszałem o jakieś procedurze adaptacji pilota do centralki samochodu. Może ktoś z Was robił coś takiego?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Peugeot 206 2001 - pilot nie otwiera / zamyka centralnego zamka Peugeot 206 2001 - pilot nie otwiera / zamyka centralnego zamka
    jarroQ
    Level 27  
    Mam taką procedurę:
    Synchronizacja
    Kiedy:

Wymiana baterii.

Niesprawność.

Jeżeli w wyniku wielokrotnego naciskania przycisku kluczyka poza zasięgiem działania system zostanie wyłączony.

Jak:

Drzwi kierowcy odblokować kluczykiem zapłonu.

Nacisnąć i przytrzymać przycisk zablokowania/odblokowania aż dioda LED przestanie migać
    Puścić przycisk zablokowania/odblokowania

Dioda LED świeci się nadal.

Nacisnąć przycisk zablokowania/odblokowania

Dioda LED gaśnie.

Wsiąść do samochodu.

Chwycić pilota przy zamku kierownicy.

Nacisnąć przycisk zablokowania/odblokowania

Włączyć zapłon.

Odczekać 10 sekund.

Wyłączyć zapłon.

Odczekać 5 sekund.

Synchronizacja zakończona.

Potwierdzić prawidłową synchronizację przez zablokowanie i odblokowanie samochodu.