Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie odnośnie radia denver

10 Lis 2005 09:22 3292 6
  • Poziom 1  
    Witam jak w temacie. Znalazłem radio Denver CAD-450 i prosiłbym o wasze zdanie na jego temat.Cena to 250zł, 2 lata gwarancji.Niżej opis radia niestety po angielsku.Wiecej info na stronie:www.denver-electronics.com.Z góry bardzo dziękuję.Pozdrawiam.

DIGITAL RDS FM STEREO CAR RADIO

USB AND SD/MMC CARD SLOT
    4 X 40W OUTPUT POWER
    AUDIO CD/CD-R/CD-RW/MP3 DISC COMPATIBLE
    ID3 TEXT SUPPORT
    18 PRESET MEMORIES
    RDS FUNCTION
    FULL DOT MATRIX DISPLAY
    BLUE NIGHT ILLUMINATION
    ENCODER VOLUME CONTROL
    RCA LINE IN/LINE OUT
    BUILT-IN ISO CONNECTOR
    FOLD DOWN DETACHABLE FRONT PANEL

POWER SUPPLY: 13.8V DC (10.8-15.6V ALLOWABLE)
    SPEAKER IMPEDANCE: 4 OR 8 OHM
    OUTPUT POWER: 4 X 40W RMS
    4 PCS./EXPORT CARTON
    240 PCS./ PALLET
    4.200 PCS./20' CONTAINER
    8.100 PCS./40' CONTAINER
    BARCODE: 5 706 751 005 510

DESIGNS AND SPECIFICATIONS ARE SUBJECT TO CHANGE WITHOUT NOTICE
  • Poziom 43  
    Typowa niemarkowa chińszczyzna.... osobiście odradzam wspomaganie chińskiej gospodarki przez kupowanie takiego badziewia bo choć ładnie wygląda w sklepie to nie jest to sprzęt do dłuższego użytkowania lecz tylko po to produkowany by się sprzedawał.

Temat przeniosłem do właściwszego działu.

SławeK
  • Poziom 43  
    Myślę że to takie same wynalazki jak Medion czy kiedyś Royal, na Royalu też pisało Made in West Germany bo składany był w Hamburgu, tzn przykręcane były obudowy a jakość była znana.

SławeK
  • Poziom 10  
    a ja sobie kupilem to radio, na razie pooki co jestem zadowolony, w nocy troche zbyt jasno swieci w kabinie ale za to anty shock dobry, podczas jazdy po duzych nierownosciach przez dluzszy czas nie przerwalo grania z cd, mozna je kupic w biedronce, wada jedna, po zdjeciu panela swieci guzik od klawisza cd oraz na srodku wskaznik gdzie jest cd, ale to idzie rozwiazac w instrukcji opisuja zeby podlaczyc pod zaplon wtedy nie bedzie swieciec, dzwiek czysciutki, znikly mi trzaski w glosniku ktore mialem, wyswietlacz pikselowaty ale lady, radyjko mysle ze warte swej ceny, a usb czyta jak na razie wszystko co wloze, czytnik kart jeszcze nie wiem ale przetestuje :D radio dobre jak na swoja cene
  • Poziom 1  
    Radyjko fajne, fajnie gra, nawet wczoraj mi takie ukradli, tak więc chyba warto kupić:D
  • Poziom 20  
    prosze Was..warto to kupic? buhauhaa
    dokladasz pare złotych więcej i masz Pioneera lub nawet JVC z mp3..nie warto sie rozgladać za takimi radiami jak Dalco, Boschmann, Caliber czy to Denver..jakosc nie porownywalnie lepsza i lepsze pod kazdym wzgledem.
    moim zdaniem NIE WARTO.

pozdro