(Na wstępie chcę dodać że nie wiem czy wybrałem dobry dział, jestem na tej stronie pierwszy raz)
A więc tak jak w temacie, pamiętam jak na tych samych podzespołach minecraft chodził płynnie nawet na 16Hunkach, z włączoną przeglądarka i innymi pierdołami, to było jakieś pół roku temu, niedawno robiłem format kompa i nie dokładalem nic do tego komputera, naszła mnie chęć na MC wiec postanowiłem pobrać a tu nagle chce zagrać a lagi jak nie wiem co, przy 6 hunkach gra laguje co 5 sekund zwłaszcza gdy ładują się duże góry, tak przy dzieliłem wiecej ramu do MC i robiłem reinstall ale to nic nie dało, proszę o pomoc i mądre odpowiedzi bez żartów i sarkazmu. Z góry dziękuję.
A więc tak jak w temacie, pamiętam jak na tych samych podzespołach minecraft chodził płynnie nawet na 16Hunkach, z włączoną przeglądarka i innymi pierdołami, to było jakieś pół roku temu, niedawno robiłem format kompa i nie dokładalem nic do tego komputera, naszła mnie chęć na MC wiec postanowiłem pobrać a tu nagle chce zagrać a lagi jak nie wiem co, przy 6 hunkach gra laguje co 5 sekund zwłaszcza gdy ładują się duże góry, tak przy dzieliłem wiecej ramu do MC i robiłem reinstall ale to nic nie dało, proszę o pomoc i mądre odpowiedzi bez żartów i sarkazmu. Z góry dziękuję.