Witam mam taki problem.Dostałem Irde do komutera jednak niestety niemam do niej płytki, a chciał bym sobie pozgrywac rózne fotki itd i teraz moja proźba jeżeli ktoś zna jakiś program dla sony ericssona k300i najlapiej jak najłatwejszy w obusłudze i najlepeij po polsku.To bede bardzo wdziecznym.Najlepiej lub możecie wysłać na fox000(_at_)vp.pl
Proszę o odpowieć
Proszę o odpowieć