logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

sonyericson k300i proszę o podanie nazwy programu ..

monteros 23 Sty 2006 18:27 864 3
REKLAMA
  • #1 2211047
    monteros
    Poziom 18  
    Posty: 345
    Pomógł: 13
    Ocena: 34
    Witam zwracam się z prośbą o podanie mi nazwy programu ewentualnie o linka do strony posiadam irda i chciał bym wgrać kilka plików do tego telefonu za wszystko z góry dziękuje i Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2211219
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    http://www.gsm2pc.pl/ Tu znajdziesz programy, ale mając irdę nie trzeba mieć żadnego programu aby coś wgrać do telefonu. Wybierasz plik np mp3 klikasz wyślij do>pobliski komputer i gotowe. Oczywiście wcześniej musisz włączyć port irdy w telefonie i ustawić tak aby widział się z portem irdy w kompie tzn musi być blisko jeden drugiego.
    pozdr
  • REKLAMA
  • #3 2302433
    janusz.kulesza
    Poziom 12  
    Posty: 81
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Witam!Ja mam ten telefon i irdę i używam programu handser manager,sam go używam i nie mam z nim problemów.Pozdrawiam:D
  • #4 2302792
    monteros
    Poziom 18  
    Posty: 345
    Pomógł: 13
    Ocena: 34
    Witam wszystkich i dziekuje za pomoc i zainteresowanie się tematem kupiłem kabelek na allegro i jest okey sprawdzałem tez propozycje kolegów działa wszystko na irdzie Pozdrawiam 73!
REKLAMA