Witam,
mam taki problem, że gdy telewizor jest włączony i gdy chce włączyć głośniki (PANASONIC SC-HTB688) to włączanie głośnika powoduje wyłączenie telewizora i trzeba go włączać jeszcze raz. W czym tkwi problem?
mam taki problem, że gdy telewizor jest włączony i gdy chce włączyć głośniki (PANASONIC SC-HTB688) to włączanie głośnika powoduje wyłączenie telewizora i trzeba go włączać jeszcze raz. W czym tkwi problem?