Witam,
Mam problem z otwieraniem bramy z przycisku domofonu. Działało i przestało a teraz szukam gdzie leży problem.
Ponieważ domofon miał swoje lata wymieniłem go na nowy ale brama dalej nie chce się otwierać z przycisku. Tutaj pytanie - jak najszybciej i najprościej sprawdzić czy sam sterownik poprawnie działa? Czy zwarcie 9 i 14 wejścia to dobry pomysł. Jeżeli nie to bardzo proszę mnie nie krzyżować od razu - nie znam się na tym i wiem o tym bardzo dobrze.
Brama z pilota działa poprawnie i wszystkie funkcje sprawują się tak jak powinny.
Model płyty to Faac 452
Mam problem z otwieraniem bramy z przycisku domofonu. Działało i przestało a teraz szukam gdzie leży problem.
Ponieważ domofon miał swoje lata wymieniłem go na nowy ale brama dalej nie chce się otwierać z przycisku. Tutaj pytanie - jak najszybciej i najprościej sprawdzić czy sam sterownik poprawnie działa? Czy zwarcie 9 i 14 wejścia to dobry pomysł. Jeżeli nie to bardzo proszę mnie nie krzyżować od razu - nie znam się na tym i wiem o tym bardzo dobrze.
Brama z pilota działa poprawnie i wszystkie funkcje sprawują się tak jak powinny.
Model płyty to Faac 452