Witam!
Mam taki dziwny problem, podczas rozmowy telefonicznej drugi rozmówca co chwilę nie słyszy mnie na około sekundy, może mniej. Zauważyłem, że nie działał również drugi mikrofon gdyż przełączyłem na głośnomówiący i wtedy rozmówca nie słyszał nic. Wyłączyłem telefon i po włączeniu ten drugi mikrofon już działa, natomiast ten pierwszy (na dole telefonu czyli rozmówny dalej jakby szwankował, gdyż rozmówca mówi, że są przerwy i nie słychać pojedynczych wyrazów. Nie wiem czy to przypadek ale problemy zaczęły się po aktualizacji do EMIU 12. Czy jest to problem oprogramowania czy mikrofon do wymiany?
Mam taki dziwny problem, podczas rozmowy telefonicznej drugi rozmówca co chwilę nie słyszy mnie na około sekundy, może mniej. Zauważyłem, że nie działał również drugi mikrofon gdyż przełączyłem na głośnomówiący i wtedy rozmówca nie słyszał nic. Wyłączyłem telefon i po włączeniu ten drugi mikrofon już działa, natomiast ten pierwszy (na dole telefonu czyli rozmówny dalej jakby szwankował, gdyż rozmówca mówi, że są przerwy i nie słychać pojedynczych wyrazów. Nie wiem czy to przypadek ale problemy zaczęły się po aktualizacji do EMIU 12. Czy jest to problem oprogramowania czy mikrofon do wymiany?