Witam.
Po rozebraniu jak na filmiku fusy kleją się do sitka tłoka i po skończeniu robienia kawy zamiast krążka suchego, kawa mokra klei się do tłoka po czym spada na bok po ścianie i wycieka pod spodem ekspresu. Jakie uszczelki kupić lub co do wymiany?
Po rozebraniu jak na filmiku fusy kleją się do sitka tłoka i po skończeniu robienia kawy zamiast krążka suchego, kawa mokra klei się do tłoka po czym spada na bok po ścianie i wycieka pod spodem ekspresu. Jakie uszczelki kupić lub co do wymiany?