Witam. Kupiłem ostatnio na Steam Wiedźmina 2 i myślałem, że sobie pogram. Niestety gra w ogóle się nie uruchamia. Mam Windowsa 7 64-bit, 4 GB pamięci RAM, kartę grafiki GeForce GT 710. Może ktoś ma jakiś pomysł i pomoże. Nie spieszy mi się, bo na razie nie mam dostępu do tego kompa. Mam też grę Skyrim i też na Steam i też nie odpala. Taki na przykład Darksiders czy Torchlight działa mi idealnie.