logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gra Wiedźmin 2 i Skyrim na Steam nie uruchamiają się - Win 7 64-bit, GeForce GT 710

neosp 28 Lip 2022 20:59 582 4
REKLAMA
  • #1 20120320
    neosp
    Poziom 4  
    Posty: 18
    Ocena: 2
    Witam. Kupiłem ostatnio na Steam Wiedźmina 2 i myślałem, że sobie pogram. Niestety gra w ogóle się nie uruchamia. Mam Windowsa 7 64-bit, 4 GB pamięci RAM, kartę grafiki GeForce GT 710. Może ktoś ma jakiś pomysł i pomoże. Nie spieszy mi się, bo na razie nie mam dostępu do tego kompa. Mam też grę Skyrim i też na Steam i też nie odpala. Taki na przykład Darksiders czy Torchlight działa mi idealnie.
  • REKLAMA
  • #2 20120382
    Kolobos
    Spec od komputerów
    Posty: 85165
    Pomógł: 17165
    Ocena: 10443
    Masz wszystkie aktualizacje do systemu?

    Ps. wogole -> w ogole, narazie -> na razie
  • REKLAMA
  • #3 20120398
    neosp
    Poziom 4  
    Posty: 18
    Ocena: 2
    Chyba nie mam żadnej aktualizacji do Windowsa 7, bo system instalowałem niedawno, a wsparcia już ten system nie ma. Mógłbym skądś pobrać tę aktualizacje i jakoś zainstalować?
  • REKLAMA
  • #5 20121565
    ciuqu
    Poziom 38  
    Posty: 3279
    Pomógł: 512
    Ocena: 826
    Zaktualizuj system, sprawdz czy masz net framework 3.5.

    Nawet jeśli uda Ci się odpalić, to nie wiem czy zagrasz na tej karcie. W 720p na najniższych ustawieniach ledwo osiąga 20fps. Oczywiście możesz zejść niżej, kiedyś dzisiejsze FHD miało rozdzielczość 640x480 i też się grało. A jaka super jakość była 🤣

    To były piękne czasy.
REKLAMA