Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TEC 99Pro- prośba

armus 13 Nov 2005 14:49 2050 2
    armus
    Level 12  
    Na tym forum pierwszy raz coś piszę tak więc najpierw sie przywitam. Moja prośba dotyczy obsługi programu do TEC 99. (moja instalacja to Tartarini). Z tymi rzeczami jak dotąd nie miałem styczności a niesie mnie ciekawość i być może konieczność regulacji w przyszłości. Gdyby któryś z kolegów wrzucił manuala do programu TEC99Pro ( taki znalazłem, a gdyby był jakiś lepszy to proszę o podpowiedź) to będę wdzięczny. Ze skleceniem interfejsu raczej kłopotu nie będzie. Ale trochę wskazówek dotyczących obsługi tego softu i wiedzy o regulacji by mi się przydało.
    P.S. Szukam softu do stefanelli-reszta jak wyżej. Może jakieś sugestie ,podpowiedzi?
    Z góry dzięki za wszelkie odzewy i pomoc
    Pozdrawiam wszystkich ""zagazowanych"".
    tomekb
    Level 25  
    witam Kolegę
    razem z interfejsem dostaniesz program w raz z instrukcjami regulacji i na pewno sprzedawca chętnie udzieli wszelkiej pomocy przy regulacjach
    miłego "pobytu" na Elektrodzie
    pozdro
    T
    Jesza1
    Level 12  
    Witam kolegów na forum. Podobnie jak inicjator wątku szukam wiadomości jak programować centralę LPG, kupiłem interfejs (Viaken) i niestety bez żadnych instrukcji. Moja instalacja to Tartarini TEC99, próbowałem softu TEC99pro, ale bez skutku - pokazuje brak łączności. W miarę możliwości proszę o pomoc i "łopatologiczne" wytłumaczenie jak postępować.
    Pozdrawiam Paweł