Witam, mam problem z Realme c21 chcę zrobić hard reset ale nie da się włączyć przycisk wlaczamie głośność w dół. Oddałem telefon do serwisu GSM chciał wgran nowy system ale nie udało się tego zrobić. Może ma ktoś jakiś inny sposób?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam2konrafal1993 napisał:Spróbuj zamiast przycisku włączenia, włóż kabel ładowarki z przytrzumanym przyciskiem głośności. Niektóre telefony tylko tak wstają.
misiekelk napisał:Nie zrobisz zablokowane recovery.To mediatek Unlocktool ,infinitybox to zrobi.
Swir90L1 napisał:Może ma ktoś jakiś skuteczny sposób??
blahfff napisał:Swir90L1 napisał:Może ma ktoś jakiś skuteczny sposób??
Oddac do innego serwisu, badz odeslac do serwisu autoryzowanego. W skrajnych przypadkach, i z nowym oprogramownaiem moze byc potrzebne rozebranie telefonu i poszukanie testpointa zeby wymusic odpowiedni tryb aczkolwiek z tym modelem problemow jeszcze byc nie powinno.
Jesli w gre wchodzi opcja wysylkowa to mozesz napisac do mnie prywatna wiadomosc.