Witam, mam pytania odnośnie dopasowania zmieniarki CD do radia Gamma 5, moje pytanie brzmi czy każda oryginalna zmieniarka z Golfa 4 czy Passata B5 będzie kompatybilna? jeśli ktoś wie byłbym wdzięczny za odpowiedź
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam