Ale i tak wszystkich nie zmyla, bo jak to sie mowi "Polak potrafi". Dzieki za informacje. I to kolejna rzecz, nie dosc ze inna firma to jeszcze trzeba przewod przerabiac. Czyli rozumiem ze zmieniarki blaupunkta nie sa z gory przeznaczone do wspolpracy z radioodtwarzaczami swojej firmy.
Ale jeszcze teraz pytanie, zeby bylo juz konkretnie, znalazlem twoj opis dla DP88, rozumiem ze pasuja tez inne zmieniarki panasonica, ale czy kazda ma taka sama topologie wyprowadzen? A jesli nie to czy chociaz DP88 to to samo co DP880 i czy chociaz te dwa maja taka sama topologie?
Juz znalazlem ze Dp88 i 880 ma to samo