Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Dex symulacja dotyku ekranu...

KonradMilczarek 03 Sep 2022 15:55 141 0
    KonradMilczarek
    Level 1  
    Witam ....
    Korzystam z samsung DEX za pomocą stacji dokującej ... wszystko fajnie działą etc...
    Ale wiele aplikacji nie działą za pomocą kursora ( niektóre aplikacji działają tylko na ekranach dotykowych) .
    Mianowicie chce zagrac w gre Apex legneds Mobile na kontlorerze XboxOne , wszystko fajnie bo pad jest obbslugiwany w grze wiec bez bana.
    problem w tym ze konbtroler jest dospteny tylko podczas rozgrywki , a w menu głownym Apexa nie mozna sterować ani padem ani kursoerm myszy...
    Pytanie jak to objesc ... Pobierałem auto clickery aby wysymulowac dotkniecie ekranu ... nie pmoglo 90% clickerow odpala sie na ekranie telefonu a nie na tv... jesli juz ktorys mi sie ukazał na ekranie tv to nie działął ...\
    Próbowałem za pomoca Panda Mouse pro ... Ale niestety LADB nie chce ze mną wspoł pracować ... no i Pandy nie udało sie aktywowac ( myśle ze potrzeba RooT'a)
    moj ostateczy pomysł to odpalenie SamsungDex w sposob taki aby ten sam ekran wyswietlał sie na tv i na telefonie ( widzialem na yt jak ktos sob korzysła za pomocą telefonu a aplikacje odpalały sie zarówno na tv jak i smartphonie )
    Pytanie jak to zrobic ... Albo jakis inny sprawdzony sposob bym w apex legends mobile mógł po prostu wystartować mecz...?
    korzystam z Galaxy s21 , tv samsung UE55AU7162UXXH...