Cześć chłopaki. Jak się masz? Przede wszystkim pragnę stwierdzić, że jest to mój pierwszy post na tej stronie. Miałem nadzieję, że będziesz w stanie dostarczyć mi bardziej przydatnych zaleceń. Chłopaki, mam problem z przeglądarką internetową (Firefox). Ponieważ za każdym razem, gdy próbuję połączyć się z serwerem HTTPS, pojawia się błąd „PR CONNECT RESET ERROR”. Nie wiem, dlaczego mi to przeszkadza. Mimo wszelkich starań nie udało mi się rozwiązać problemu. Sprawdziłem również ten problem w Google i wymyśliłem kilka rozwiązań (takich jak ten artykuł). Ale trudność polega na tym, że nie jestem pewien, czy te sztuczki są w pełni bezpieczne. Proszę pomóż mi.