Telewizor nie chce wylaczyc sie z pilota tylko klawiszem od sieci. Przy probie wylaczenia z pilota obraz zostaje a wycisza sie glos. Czy to drobna sprawa czy jakas powazna?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam