Cześć, mam problem z ninja. Motor gdzieś nie dostaje prądu.Gdy przekręcał stacyjka nic nie działa, żadna kontrolka nie świeci. Myślałem ze to akumulator ale światła świecą, kierunkowskazy działają, sygnał tak samo.
Szukałem bezpieczników ale znalazłem tylko jeden obok akumulatora ale chyba musi być więcej tylko nie wiem gdzie.
Szukałem bezpieczników ale znalazłem tylko jeden obok akumulatora ale chyba musi być więcej tylko nie wiem gdzie.