Witam, posiadam ekspres Tchibo Esperto, po odkamienieniu, umyciu nie mogę włożyć zaparzacza, jak włączę wyskakuje symbol wykrzyknik żółty, może jakieś pomysły reset lub coś podobnego?
miałem podobny problem , okazało się że to nie moduł parzenia kawy, tylko jak jest ta klapka boczna która go zasłania to ona po założeniu za słabo dociskała tą blaszke w ekspresie i dlatego pokazywało wykrzyknik .
Witam, mam problem z tym ekspresem. Po włączeniu zaczyna się nagrzewać przez dosłownie 2 sekundy, po czym gaśnie dioda grzania wody, grzałka również przestaje grzać. Nie zaczynają nawet mrugać przyciski do obsługi. Cały czas za to świeci ikona odkamieniania.
Będę wdzięczna za wszelkie rady