Cześć,
Piekarnik sprawny ale grzałki nie grzeją. Płyta główna piekarnika nie daje napięcia na selektor mechaniczny programów i grzałki nie dostają napięcia. Wszytko inne działa, wyswietlacz, oświetlenie, nastawa programów, wysuw drzwi na silniku ale nie grzeje. Wymontowałem płytę główną i dałem do elektronika bo myślałem może któryś z przekaźników jest uszkodzony. Ale powiedział że wszystko dobre. Przyjmują to za pewnik pewnie któreś zabezpieczenie jest uszkodzone. Wydaje mi się że to na zdjęciu w kółeczku czerwonym jest zabezpieczenie termiczne - wejście X6 na płycie. Ma być zwarte czy rozwarte bo w tej chwili jest rozwarte.
Napięcie dochodzi do plyty na tym brązowym grubym przewodzie - X9 ale nie wychodzi na tych dwóch pozostałych kablach żółtym X10 i czerwonym X11 co idą do selektora.
Szukałem w internecie ale płyta głowna nie jest już dostępna w Europie.
Piekarnik sprawny ale grzałki nie grzeją. Płyta główna piekarnika nie daje napięcia na selektor mechaniczny programów i grzałki nie dostają napięcia. Wszytko inne działa, wyswietlacz, oświetlenie, nastawa programów, wysuw drzwi na silniku ale nie grzeje. Wymontowałem płytę główną i dałem do elektronika bo myślałem może któryś z przekaźników jest uszkodzony. Ale powiedział że wszystko dobre. Przyjmują to za pewnik pewnie któreś zabezpieczenie jest uszkodzone. Wydaje mi się że to na zdjęciu w kółeczku czerwonym jest zabezpieczenie termiczne - wejście X6 na płycie. Ma być zwarte czy rozwarte bo w tej chwili jest rozwarte.
Napięcie dochodzi do plyty na tym brązowym grubym przewodzie - X9 ale nie wychodzi na tych dwóch pozostałych kablach żółtym X10 i czerwonym X11 co idą do selektora.
Szukałem w internecie ale płyta głowna nie jest już dostępna w Europie.