Witam, u góry ekranu pojawił się migający pasek, który jest pulsujący. Pojawia się i znika. Gdy się pojawi jest przesunięcie w obrazie na górze ekranu i widać parę sekund poprzedni obraz. Może ktoś miał podobną usterkę i wie gdzie leży problem.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamgorki73 napisał:Witam, trzeba by zajrzeć do środka, wygląda mi to niedobry styk na taśmie łączącej elektronikę z LCD.
Kolega zamierza to naprawiać czy się tylko pyta?