logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Automatyczny wyrzutnik paszy - poszukiwana osoba do programowania sterownika Siemens LOGO!

AQUASYSTER 16 Lis 2022 11:02 531 5
  • #1 20287320
    AQUASYSTER
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Potrzebuję osoby ,która napisałaby mi program do sterownika Siemens LOGO!.
    Urządzenie- automatyczny wyrzutnik paszy.
  • #2 20287394
    gbksiazczak
    Poziom 31  
    Posty: 1474
    Pomógł: 165
    Ocena: 320
    Proszę o dokładniejszy opis czujników,
    silników/siłowników, które ten Siemens ma obsługiwać.
    Szafa jest już zmontowana?
  • #3 20287440
    AQUASYSTER
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam,
    Szafy nie mamy .
    Na próbę robiliśmy ze sterownikiem Renu (brak dostępności) ,więc teraz na Logo.
    W załączeniu przesyłam poglądową instrukcję.

    - przekładnia ślimakowa 24V /40obr
    - czujnik indukcyjny E2B-SO8KS02-MC-B1-20 OMS
    - silnik odkurzacza (dmuchawa) 1000W 230V
    Załączniki:
    • instrukcja.11.docx (924.73 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #4 20287467
    gbksiazczak
    Poziom 31  
    Posty: 1474
    Pomógł: 165
    Ocena: 320
    Z pobieżnego przeczytania instrukcji
    wynika, że wyrzutnik ma jakiś "sterownik pokładowy".
    Czy dobrze zrozumiałem?
    Według mnie koszt Siemensa LOGO i jego oprogramowana
    będzie niepotrzebnie zbyt wysoki wzgledem całej instalacji.
  • #5 20288259
    12pawel
    Poziom 34  
    Posty: 2355
    Pomógł: 207
    Ocena: 697
    Patrząc na ilość parametrów do zmiany oprócz sterownika potrzebujesz i prostego panelu operatorskiego.
    Taniej by wyszedł Sterownik APB i Panel SH-300, programowanie to samo.

    Co do zadania to mam pytanie jak jest odważany materia? Tensometry czy po prostu rotor po wykonaniu obrotu dozuje określoną, znaną nam partię paszy?

    Zapraszam na priv.
  • #6 20317303
    jestam
    Specjalista Automatyk
    Posty: 1794
    Pomógł: 210
    Ocena: 144
    "Wszystkie części są w pełni zmontowane i przygotowane do urzytku. "

    popraw to bo oczy bolą...
REKLAMA