Z pobieżnego przeczytania instrukcji
wynika, że wyrzutnik ma jakiś "sterownik pokładowy".
Czy dobrze zrozumiałem?
Według mnie koszt Siemensa LOGO i jego oprogramowana
będzie niepotrzebnie zbyt wysoki wzgledem całej instalacji.
Patrząc na ilość parametrów do zmiany oprócz sterownika potrzebujesz i prostego panelu operatorskiego.
Taniej by wyszedł Sterownik APB i Panel SH-300, programowanie to samo.
Co do zadania to mam pytanie jak jest odważany materia? Tensometry czy po prostu rotor po wykonaniu obrotu dozuje określoną, znaną nam partię paszy?