Drukarka Brother 1210W - po zmianie tonera i bębna dioda mruga 3 razy z 1 sekundowa przerwą.
Próba restartu bębna nie pomaga. Dioda ciagle mrug. Już spróbowałem zainstalować 3 różne tonery i nie pomogło. Kupiłem bęben nowy i to samo. Wg instrukcji migająca dioda może dotyczyć następujących rzeczy:
Drut koronowy wymaga czyszczenia. Zobacz Czyszczenie drutu koronowego w Polepszanie jakości
druku.
Dioda LED Błąd ( ) zamiga 3 razy i zgaśnie na 1 sekundę.
BRAK BĘBNA
Jeśli kaseta tonera zostanie umieszczona w urządzeniu bez jednostki bębna, włóż kasetę tonera do
jednostki bębna, a następnie ponownie zainstaluj zespół jednostki bębna i kasety tonera w urządzeniu.
Dioda LED Błąd ( ) zamiga 3 razy i zgaśnie na 1 sekundę.
Drut przeczyszczony ale nadal mruga. Może ktoś pomóc/rozwiązać problem?
Próba restartu bębna nie pomaga. Dioda ciagle mrug. Już spróbowałem zainstalować 3 różne tonery i nie pomogło. Kupiłem bęben nowy i to samo. Wg instrukcji migająca dioda może dotyczyć następujących rzeczy:
Drut koronowy wymaga czyszczenia. Zobacz Czyszczenie drutu koronowego w Polepszanie jakości
druku.
Dioda LED Błąd ( ) zamiga 3 razy i zgaśnie na 1 sekundę.
BRAK BĘBNA
Jeśli kaseta tonera zostanie umieszczona w urządzeniu bez jednostki bębna, włóż kasetę tonera do
jednostki bębna, a następnie ponownie zainstaluj zespół jednostki bębna i kasety tonera w urządzeniu.
Dioda LED Błąd ( ) zamiga 3 razy i zgaśnie na 1 sekundę.
Drut przeczyszczony ale nadal mruga. Może ktoś pomóc/rozwiązać problem?