logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Drukarka Brother 1210W - po zmianie tonera i bębna dioda miga 3 razy z 1 sekundową przerwą

Zarxes 17 Lis 2022 09:18 1614 1
REKLAMA
  • #1 20288818
    Zarxes
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Drukarka Brother 1210W - po zmianie tonera i bębna dioda mruga 3 razy z 1 sekundowa przerwą.
    Próba restartu bębna nie pomaga. Dioda ciagle mrug. Już spróbowałem zainstalować 3 różne tonery i nie pomogło. Kupiłem bęben nowy i to samo. Wg instrukcji migająca dioda może dotyczyć następujących rzeczy:
    Drut koronowy wymaga czyszczenia. Zobacz Czyszczenie drutu koronowego w Polepszanie jakości
    druku.
    Dioda LED Błąd ( ) zamiga 3 razy i zgaśnie na 1 sekundę.
    BRAK BĘBNA
    Jeśli kaseta tonera zostanie umieszczona w urządzeniu bez jednostki bębna, włóż kasetę tonera do
    jednostki bębna, a następnie ponownie zainstaluj zespół jednostki bębna i kasety tonera w urządzeniu.
    Dioda LED Błąd ( ) zamiga 3 razy i zgaśnie na 1 sekundę.

    Drut przeczyszczony ale nadal mruga. Może ktoś pomóc/rozwiązać problem?
  • REKLAMA
  • #2 20405558
    Zarxes
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Problem rozwiązany. Problemem był zły toner. Zły toner był zły. I beben też jest źle oznaczony
REKLAMA