Witam zmagam się z problemem niskich FPS w armie. Mój komputer składa się z Intel Core i7 6700, MSI GTX 1050TI 4GB, 16GB RAM 2133 MHZ 2 kości SODIM i zasilacz chyba 350 W. W Armie jak sobie chce popykać w King of The Hill to zawsze mam niskie FPS zmieniałem ustawienia graficzne z ULTRA na WYSOKIE i do najniższych nawet Próbkowanie dałem na 50% na najniższych i FPS się nie poprawił żeby ta gra chodziła płynnie.