Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Termostat Danfoss 077B-6429

woj2104 20 Nov 2005 22:56 3299 5
    woj2104
    Level 12  
    Cześć! Mam problem . W chłodziarko-zamrażarce 2 agregatowej IAR (Siltal) model KB2039 padł termostat (kapilara). Typ termostatu : jest na nim napisane Climatic Danfoss Licence 077B-6429 z pinami 3, podwójny 4, i 6 , aha zauważyłem też ,że ma spalony rezystor defrost . Dwa dni szukam w necie coś na temat tej lodówki lub termostatu i nic . Może ktoś z kolegów wie jakim termostatem mozna zastąpić lub zna parametry . Sprzęt kupiłem w 1993 r.
    Na razie to sprzęt chodzi mi na przekaźniku i ręcznym włącz/wyłącz , patrzę jaka jest temp. w środku.
    woj2104
    Level 12  
    Dzieki PBK , ale co to znaczy " zamień go płaczkiem" , czy W4 to uniwersalny do Whirpool'a na temperatury +4,5/-13 i +4,5/-26 , ktoś mi doradził aby spróbować na wyższe temperatury np +3.5/-8,3 +3,5/-18 Danfoss 077B-6150 ale po co kupować , aby próbować , jakie parametry ma ten oryginalny albo jaki faktycznie stosować do chłodziarki na własnym kompresorze . Kapilara termostatu wchodzi do srodka komory chłodziarki , a tam jest temperatura koło zera. Czy IAR KB2039 to to samo co Polar KB2039-2 , jej też parametrów techn. nie znalazłem.
    Sprawa nagli , prosze o pomoc.
    Marek
    woj2104
    Level 12  
    Szkoda , że nikt nie ma w swoich danych tego termostatu , lubię byc dokładny i wiedzieć co i dlaczego , znajomy chłodnik mojego znajomego doradził ,żeby zastosować termostat na temperatury dodatnie jak do witrym chłodniczych np W7 , teraz chodzi poprawnie temperatura w środku jest pomiędzy + 2 a +8. Zamykam post.
    Marek
    Jan.dg
    Level 21  
    Jak chcesz to mozesz wstawic zwykly czujnik na te temperatury który steruje twoim przekaznikiem właczony w szereg z jego cewka