Witam
Mam pytanie do znawców tematu tego pieca Buderus Logamax U004-24K ,a mianowicie chodzi mi o te dwie rurki sterujące membraną oznaczone na schemacie (1)
Z lewej strony są wsadzone na oringach , natomiast chodzi mi o zamocowanie ich z prawej strony ( oznaczenie na czerwono) .
Czy tam też jest tak samo czy one są po prostu zalutowane, nie można je w żaden sposób wyciągnąć ,a nie chciałbym to zniszczyć.
Bardzo proszę o informację.
Dziękuję i pozdrawiam.
Mam pytanie do znawców tematu tego pieca Buderus Logamax U004-24K ,a mianowicie chodzi mi o te dwie rurki sterujące membraną oznaczone na schemacie (1)
Z lewej strony są wsadzone na oringach , natomiast chodzi mi o zamocowanie ich z prawej strony ( oznaczenie na czerwono) .
Czy tam też jest tak samo czy one są po prostu zalutowane, nie można je w żaden sposób wyciągnąć ,a nie chciałbym to zniszczyć.
Bardzo proszę o informację.
Dziękuję i pozdrawiam.