Witam!
Jestem najemcą mieszkania i chciałbym wymienić dwie, dość awaryjne lampki podszafkowe w kuchni. Znalazłem lampę, którą chciałbym wpiąć w istniejąca instalacje, zamiast podłączać ją do kontaktu. Lampa jest 230V, więc chce się pozbyć transformatora. Czy, po jego usunięciu, do podłączenia mogę użyć istniejącego kabla? Chodzi mi o ten biegnący od transformatora. Dodaję zdjęcie wartości, które daje transformator.
Mam zerową wiedzę a chcę się czegoś nauczyć. Z góry dziękuję
Jestem najemcą mieszkania i chciałbym wymienić dwie, dość awaryjne lampki podszafkowe w kuchni. Znalazłem lampę, którą chciałbym wpiąć w istniejąca instalacje, zamiast podłączać ją do kontaktu. Lampa jest 230V, więc chce się pozbyć transformatora. Czy, po jego usunięciu, do podłączenia mogę użyć istniejącego kabla? Chodzi mi o ten biegnący od transformatora. Dodaję zdjęcie wartości, które daje transformator.
Mam zerową wiedzę a chcę się czegoś nauczyć. Z góry dziękuję