Witam
Czy ma ktoś doświadczenie a propos tych ekspresów? Chodzi dokładnie o wymianę płyty czy trzeba ją jakoś programować z panelem sterującym? Płyta uległa spaleniu poprzez zwarcie na cewce, spalił się procesor na płycie głównej i panelu sterowania.
Płytę ciężko dostać, jak już się udało, panel zakupiony na north po podłączeniu - zero reakcji. Słyszałem od ludzi, od których udało się kupić płytę, że trzeba niby ją programować z panelem sterowania.
Czy ma ktoś doświadczenie a propos tych ekspresów? Chodzi dokładnie o wymianę płyty czy trzeba ją jakoś programować z panelem sterującym? Płyta uległa spaleniu poprzez zwarcie na cewce, spalił się procesor na płycie głównej i panelu sterowania.
Płytę ciężko dostać, jak już się udało, panel zakupiony na north po podłączeniu - zero reakcji. Słyszałem od ludzi, od których udało się kupić płytę, że trzeba niby ją programować z panelem sterowania.