Posiadam ekspres Philips 5360/10 i zamówiłem do niego płytę od Saeco Incanto HD8914. Obie płyty mają oznaczenie E187447. Z tego faktu, że poprzedni serwisant-amator wywalił z mojej płyty całą przetwornicę i wstawił tylko jakąś ładowarkę 5 V, tym samym brak było zasilania 24 V do zaworu i silnika zaparzacza. Gdy dołożyłem zewnętrzny zasilacz 24 V, pompa i młynek nie ruszyły. Dowiedziałem się, że młynek potrzebuje 320 V DC. Nie mając już siły oraz chęci, żeby to jako tako wyglądało, zamówiłem nową, używaną płytę. Z tego faktu, że płyta jest ta sama, ale ekspres ma inne przełączniki, w sensie że są inaczej zaprogramowane, chcę zamienić mikrokontroler oraz pamięć, o ile jest takowa. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Nowa płyta
Nowa płyta