Witam . Wieczorem wyłączyłem kompa było wszystko ok a rano zero reakcji.Napięcia na zasilaczu niby są ok ale monitor nie daje żadnego znaku życia przetwornica nie startuje . Co może być przyczyną ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam