Witam wszystkich , ponieważ nie widzę mojego modelu na forum , założyłem nowy temat .Posiadam taki zestaw TP-Link TL-WPA7510 KIT PowerLine ,adapter jest połączony kablem do routera , a w drugim pokoju mam wzmacniacz. łącze mam 300 Mb/s ale speed test pokazuje mi max 70Mb/s. Zrobiłem parę resetów i ustawień fabrycznych , różnie to wychodziło potem ale wciąż strasznie niska prędkośc. Prosił bym o jakąś podpowiedz jak to ugryść , dziękuje za pomoc