Szukam informacji czy ten typ pralki do wymiany łożysk wymaga rozcinania bębna czy też jest on skręcany. Mam trudności z samodzielnym sprawdzeniem gdyż pralka jest tak zabudowana iż wyjęcie jej wymaga kilku godzin pracy z pogranicza stolarki. Jeżeli by okazało się, że trzeba rozcinać bęben to nie mam zamiaru się w to bawić i zamawiam nową. Gdyby ktoś dysponował taką informacją to z góry za nią dziękyję